Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Alina Pash відмовилася від участі у “Євробаченні-2022”

Через скандал переможниця національного відбору на «Євробачення-2022» Alina Pash відмовилася від участі у пісенному конкурсі, – повідомляє Інформатор, посилаючись tvoemistо.

Про таке рішення співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram, де також зазначила, що немає армії юристів та менеджерів, аби протистояти атаці та натиску, зламам її соціальних мереж, погрозам.

Alina Pash відмовилася від участі у "Євробаченні-2022"

Alina Pash відмовилася від участі у “Євробаченні-2022”

«Я громадянка України, я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ. У що вилилася ця історія – це зовсім не те, що я закладала у свою пісню… Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль»– написала вона.

Паш додала, що не хоче віртуальної війни та хейту, а також має зв’язатися з «Суспільним» та підписати всі необхідні документи.

Нагадаємо, що 12 лютого в Україні відбувся фінал Національного відбору на конкурс Євробачення, який пройде у Турині (Італія) 14 травня. За підсумками голосування перемогла співачка Alina Pash з піснею «Тіні забутих предків», а гурт Kalush Orchestra посів друге місце, отримавши на один бал менше. Після оголошення результатів у соцмережах розгорівся скандал, а гурт Kalush Orchestra заявив про фальсифікацію результатів.

Крім того, обурюватися почали також у мережі Фесйбуку, де зазначали, що Аліну Паш допустили до конкурсу з порушенням правил через виступи в окупованому Криму і гастролі в Росії. Пізніше «Суспільне» повідомляло, що від співачки отримали довідку від Державної прикордонної служби, мовляв вона перетнула кордон у законний спосіб. У той же час активіст Сергій Стерненко з посиланням на власні джерела повідомив, що співачка підробила її, а згодом у ДПСУ вказали, що такий документ Alina Pash прикордонники не видавали.

Раніше ми повідомляли, що у Коломиї проходить безкоштовна виставка живопису. Також казали, що у Коломиї пройде міжнародний турнір з ММА. Також говорили про те, що троє жителів Прикарпаття виступлять на Зимовій Олімпіаді.

Наталка Сандецька

Нагору