Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

20 лютого: що відвідати в Коломиї

Неділенька створена для відпочинку. Тож тримайте список заходів, що їх можна відвідати сьогодні.

Підготував Інформатор.

ВИСТАВКА ВЛАДА ЛИСКА “АКОРД”

Це дебютна експозиція молодого художника з Коломийщини Влада Лиска. Митець представив 11 полотен у картинній галереї мистецького центру “Світовид”. Чуттєві роботи Влада виконані у техніці олійного живопису.

Де: Мистецький центр “Світовид”

Коли: 10:00 – 18:00

 

ВИСТАВКА НАТАЛІ ЗАХАРЧУК

Наталя Захарчук  – художниця, викладачка, реставраторка, яка присвятила значну частину своєї творчої праці збереженню унікального покутського ремесла художнього ткацтва. Її новітній арт-текстиль, який демонстрував трансформований світ нової образності із синкретичним поєднанням давніх традицій, був реалізований у гобеленах, ліжниках, батиках, монументальних розписах. Своєрідна живописна естетика Наталі Захарчук проявлялась у портретах, пейзажах, натюрмортах, наповнених світлом, духовністю, філософською метафорою плинності буття.

Де: Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобриснького.

Коли: 10:00 – 18:00

 

 

ПЕРЕГЛЯД ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ ПРО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Де: Мала зала картинної галереї “Коло-Ми-Я” Мистецького Центру Світовид.
Коли: 19:30

КІНОПРЕМ’ЄРИ

“ПРИГОДИ НА МІСЯЦІ”

Пітер вирушає в подорож Чумацьким Шляхом, щоб врятувати молодшу сестру. Під час пригоди на нього чекатимуть загадкові світи, нові друзі та битва із гігантськими Духами природи та головним лиходієм – Місячною людиною. Та чи зможе юний герой пройти крізь ці випробування та разом із сестрою повернутись на Землю?

Де: “Стрічка” Кіно та Кава, вул. Вічевий майдан, 6б

Коли: 10:00, 16:00

 

“НОСОРІГ”

 

Історія, заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой фільму на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Де: “Стрічка” Кіно та Кава, вул. Вічевий майдан, 6б

Коли: 17:35

“ПАДІННЯ МІСЯЦЯ”

 

Таємничі сили зміщують Місяць з орбіти, спрямовуючи супутник Землі до нашої планети. Усього за кілька тижнів до зіткнення колишній астронавт, а тепер одна з керівників НАСА Джо Фаулер виявляє, що має рішення з порятунку людства, але вірять їй лише двоє: відставний астронавт Брайан Харпер і прихильник теорій змови К.С. Хаусман. Саме цим героям належить вирушити у відчайдушну космічну подорож і розкрити секрети темного боку Місяця.

Де: “Стрічка” Кіно та Кава, вул. Бандери, 53

Коли: 12:10, 21:30

Придбати квитки можна за посиланням.

ТЕАТРАЛЬНІ ВИСТАВИ

“КОТИГОРОШКО”

А.Шиян

Казка

 

 

“ЗЕМЛЯ”

О. Кобилянська

Притча

Придбати квитки можна тут.

ВИСТАВКА-ЯРМАРОК СПОРТИВНИХ ТА ДЕКОРАТИВНИХ ГОЛУБІВ

Де: Автобазар, що на ринку “Торговиця”

Ніка Кричовська

Нагору