Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

РНБО ухвалила рішення про введення НС у всій Україні, крім Донеччини і Луганщини

Під час брифінгу Ради національної безпеки та оборони було підтримано введення надзвичайного стану, рішення за Верховною Радою.

Про це пише Інформатор, посилаючись на УНІАН.

Секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що на засіданні проговорили питання введення надзвичайного стану в Україні. Зокрема, за його словами, відбулися жваві обговорення з цього питання.

У зв’язку з цим він сказав, що з боку РНБО “рішення було прийнято”, але наступний крок – це ухвалення рішення Верховною Радою.

Данілов зазначив, що у різних регіонах обмеження у зв’язку з надзвичайним станом можуть бути різними. Зокрема, у регіонах “залежно від того, наскільки будуть вважати доцільним проведення тих чи інших речей, які виписані згідно з нашим законодавством про правовий режим надзвичайного стану, обласні комісії, у які будуть входити представники всіх органів державної та місцевої влади, будуть приймати ті чи інші рішення”.

“Що це може бути? Це буде посилення охорони громадського порядку та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства. Це може бути обмеження певного руху транспорту. Це може бути додатковий огляд. Це може бути перевірка тих чи інших документів у фізичних осіб. Тобто, це питання, які є превентивними, для того, щоб в країні зберігався спокій, для того, щоб у нас працювала наша економіка та працювала наша країна”, – наголосив Данілов.

Раніше ми повідомляли, що Верховна Рада прийняла закон про вільне володіння зброєю.

Ольга Пукавчук

Нагору