Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Що таке “громадський патруль” та чи потрібен у Коломиї

Свідомі громадяни виходять на патрулювання вулиць своїх міст та сіл для виявлення диверсантів. Але нерідко їх самих приймають за диверсійні групи.

Інформатор дізнався як уникнути такого непорозуміння.

Жителі Івано-Франківщини можуть створювати громадські патрулі та обстежувати вулиці у своїх містах і селах. Однак патрулювання, з його слів, прикарпатці мають попередньо узгодити з поліцейськими.

“У нас зараз є велика кількість громадян, які мають намір допомогти поліції. Але треба це робити лише з нашої згоди. Адже ми координуємо роботу нарядів. Ми зможемо правильно розставити ті чи інші патрулі таким чином, щоб охопити всю нашу область. Ще раз наголошую, не патрулюйте без нашої згоди. Адже вас можуть сприйняти за диверсійну групу. До нас надходять такі повідомлення. Ми змушені реагувати, а потім виявляється, що це — свідомі громадяни”, — розповів Ігор Влашин.

Начальник управління превентивної діяльності каже, упродовж останньої доби на лінію 102 надійшло 1 600 повідомлень від прикарпатців щодо міток на будівлях та автошляхах, підозрілих автомобілів та інших предметів.

“Ми дуже вдячні за небайдуже ставлення людей в цій ситуації. Проте хочу попросити громадян, щоб не зверталися з непідтвердженими фактами або такими, які не мають змісту. Такими повідомленнями ви дезорганізовуєте роботу поліції”, — каже Ігор Влашин.

Джерело: Суспільне, Галичина ТБ.

Нагадуємо, про вимоги комендантської години.

Ольга Пукавчук

Нагору