Інформатор Коломия

ТРЕШ

Антирекорд місяця: за добу рятувальникам Прикарпаття довелося гасити 66 пожеж на 13 гектарах

Минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Івано-Франківській області ліквідовано 66 пожеж, з них 54 сухої трави на загальній площі – понад 13 га, постраждалих немає.

Повідомляє Інформатор за даними ДСНС України в Івано-Франківській області.

21 березня

о 10:06 в місті Коломия на вулиці С. Стрільців виникла пожежа побутового сміття в приміщенні приватного гаражу. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 10:55 в селі Добротів Надвірнянського району виникла пожежа господарської споруди в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 11:35 в селі Тучапи Коломийського району виникла пожежа господарської будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 12:18 в місті Івано-Франківськ на вулиці Стуса виникла пожежа побутового сміття в підвальному приміщенні дев’ятиповерхового житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 12:21 в селі Кренидів Івано-Франківського району виникла пожежа сухої трави та господарської споруди. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 13:10 в селі Молодятин Коломийського району виникла пожежа недіючого житлового будинку в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 13:15 в селі Якубів Калуського району виникла пожежа сухої трави та дерев’яної телекомунікаційної опори. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 15:36 в селі Загір’я Івано-Франківського району виникла пожежа господарської споруди в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 16:30 в місті Яремче Надвірнянського району виникла пожежа меблів в приміщенні кімнати розташованої на третьому поверсі санаторію. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 18:52 в місті Тисмениця Івано-Франківського району виникла пожежа перекриття приватного житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.
22 березня

о 01:02 в місті Снятин Коломийського району виникла пожежа господарської споруди (дровітні) в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.
о 02:18 в селі Сокирчин Івано-Франківського району виникла пожежа господарської споруди в приватному господарстві. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Нагору