Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Російські військові відмовляються від участі в бойових діях, – Генштаб ЗСУ

Російські військовослужбовці масово відмовляються воювати на Україні. 

Повідомляє Інформатор.

“За наявною інформацією, морально-психологічний стан особового складу противника та рівень мотивації залишається на вкрай низькому рівні. Командири різних рівнів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу відмовляються від участі в бойових діях. Крім того, військовослужбовці масово пишуть рапорти на звільнення”, – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

На цьому бунт росіян не закінчується.

“Особовий склад 2-х батальйонно-тактичних груп 4-ї військової бази зі складу 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу, відмовились брати участь у бойових діях на території України. Сплановано їх повернення до пунктів постійної дислокації”, – додають у Генштабі.

Тим часом російське керівництво здійснює агітацію цивільного населення щодо вступу до лав збройних сил. Такі заходи проводять як на території російської федерації, так і на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та автономної республіки Крим.

Окрім того Генштаб продовжує фіксувати порушення вимог Міжнародного гуманітарного права щодо ведення війни.

“Російські окупанти продовжують розміщувати озброєння та військову техніку у безпосередній близькості до житлової інфраструктури населених пунктів, проводити фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях, здійснюють насильство стосовно місцевих жителів, займаються мародерством та пограбуваннями.”

 

Нагору