Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

“Ну, скільки вже?”: Генштаб ЗСУ розробив мобільний трекер втрат окупанта

Alty та Генеральний штаб ЗСУ розробили мобільний застосунок “Русский корабль, иди нах@й”, що відображає актуальну статистику по втратах особового складу та військової техніки рф в лайв-режимі, і містить набір зручних віджетів.

Повідомляє Інформатор з посиланням на анонс Генштабу.

“Нас надихнула щоденна робота фахівців Генштабу ЗСУ, які старанно оформлювали інформацію по знешкодженню ворожого особового складу і техніки рф в своїй інфографіці, – каже генеральний директор компанії Alty, Леонід Горєв. – Тому, на волонтерських засадах, ми створили зручний застосунок з набором красивих віджетів для відстеження втрат окупанта і наближення нашої перемоги”.

Для себе можна обрати один з трьох варіантів віджетів за розміром, який буде розміщений на головному екрані вашого смартфону: маленький – відображає дані про втрати особового складу; середній – відображає дані не лише про втрати особового складу, а й про втрати великої військової техніки; великий – охоплює всю інформацію про ворожі втрати, вказані на головному екрані застосунку.

Застосунок є дуже простим у користуванні, – додають розробники. Головний екран відображає кількість втрат по окремих категоріях. Напівкільця синього кольору демонструють співвідношення знешкодженої ЗСУ техніки ворога до кількості техніки противника, поблизу кордонів України, яка зафіксована станом на початок широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року і потенційно залишається на території України (напівкільця жовтого кольору).

Серед додаткових опцій в застосунку РКИН є мапа актуальних сповіщень про повітряну тривогу в Україні, а також можливість перерахувати кошти на підтримку ЗСУ. Версія для Android-пристроїв очікується згодом.

Завантажуйте застосунок ТУТЕЧКИ.

Нагору