Інформатор Коломия

ТРЕШ

СБУ викрила двох ворожих розвідників

Зараз бойовики перебувають на окупованій території ОРДЛО. Відбуватимуть покарання після затримання. Їх засуджено до 14 та 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Про це повідомило управління СБУ в Івано-Франківській області, пише Інформатор.

Що відомо:

Мешканка Луганська Ганна Ніколаєнко брала участь у захопленні будівлі Управління СБУ в обласному центрі у 2014 році. Очолила угруповання, яке у складі так званого “третього Станично-Луганського батальйону ВДВ ДШБ” вело бойові дії проти українських військових.

У подальшому воювала у складі відділення артилерійської розвідки так званої «10 окремої артилерійської бригади 2 армійського корпусу НМ ЛНР». Відбирала вогневі позиції для стрільби, коригувала обстріли підрозділів Збройних Сил України. На посаді старшини батареї управління вогнем артилерії займалася забезпеченням речовим майном та комплектуванням кадрами. На даний час служить у штабі цього незаконного збройного формування.

Жінку засуджено до позбавлення волі на строк 14 років з конфіскацією майна.

Громадянин України Андрій Хомутовський вступив до підконтрольного південному військовому округу росії “2 армійського корпусу ЛНР” в березні 2015 року. Був зарахований на посаду командира відділення взводу управління вогнем артилерії (відділення артилерійської розвідки) гарматного артилерійського дивізіону.

З 2015 по 2017 роки брав участь у бойових зіткненнях з силами АТО-ООС в районі населених пунктів Первомайськ Луганської області та Дебальцево Донецької області. Корегував вогонь ворожої артилерії під час обстрілів в районі населених пунктів Попасна, Троїцьке, Новоолександрівка, Миронівка, Світлодарськ та Золоте.

Зараз воює проти Збройних сил України на посаді командира взводу управління вогнем артилерії гарматного артилерійського дивізіону “10 оабр 2 АК ЛНР”.

Засуджений до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Зараз бойовики перебувають на окупованій території ОРДЛО і відбуватимуть покарання після затримання. Обвинувачення в суді підтримувала Івано-Франківська обласна прокуратура.

 

Нагору