Інформатор Коломия

ТРЕШ

Правоохоронці виявили трьох коломиян, що зберігали вдома наркотики та зброю

Пристрої для вживання наркотичних речовин, розфасовані пакети з амфетаміном, канабіс та інші речові докази вилучили у трьох коломиян під час обшуку.

Про це повідомила пресслужба поліції Івано-Франківської області, пише Інформатор.

Злочинну діяльність зловмисників задокументували оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області Департаменту з наркозлочинністю Національної поліції України спільно з працівниками Коломийської поліції. Процесуальне керівництво здійснює Коломийська окружна прокуратура.

Під час проведення обшуків за місцем проживання у 33, 34 та 37-річних коломиянин оперативники вилучили пристрої для вживання наркотичних речовин, розфасовані пакети з психотропною речовиною -амфетаміном. Також виявили канабіс, мобільні телефони, електронні ваги, банківські картки, гроші, інші речові докази, які підтверджують причетність зловмисників до вчинення злочинів, предмет схожий на пістолет та набої до нього.
Все вилучене поліцейські скерували на проведення експертизи.

Фігуранти стверджують, що заборонені речовини вони зберігали для власного вживання, проте справжня мета їх зберігання буде встановлена під час проведення досудового розслідування.

Наразі відкрито кримінальну справу. Правоохоронці встановлюють канал надходження заборонених речовин та документують факти ймовірного збуту наркотиків.

 

Нагору