Інформатор Коломия

ГРОШІ

Інженера судитимуть за шалені збитки при будівництві амбулаторії на Коломийщині

Завершилось досудове розслідування щодо будівництва амбулаторії на Коломийщині зі збитками понад 300 000 гривень. Відтак перед судом має постати інженера технагляду.

Повідомляє Інформатор за даними Івано-Франківської обласної прокуратури.

Зокрема розслідування з’ясувало, що інженер технічного нагляду видав підроблені офіційні документи та зловживав повноваженнями. Це спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. ч.2,3 ст. 358, ч. 3 ст. 365-2 КК України).

За це інженеру загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років

За даними слідства, обвинувачений, здійснюючи технічний нагляд за будівництвом амбулаторії сімейної медицини на території Коломийського району, підписав акти приймання будівельних робіт з неправдивими даними щодо обсягу робіт.

Таким чином він, розуміючи, що фактично виконані будівельні роботи не відповідають проектним рішенням, надав неправдивим відомостям офіційного статусу та передав їх для оплати.

На підставі цього з місцевого бюджету упродовж вересня-листопада 2019 року було зайво перераховано понад 300 тис. грн.

Обвинувальний акт щодо зловмисника прокурори скерували до суду.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 365-2 КК України за зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото ілюстративне

Наталка Сандецька

Нагору