Інформатор Коломия

ГРОШІ

Дозволили і передумали: верховинець виграв суд проти селищної ради

Верховинська селищна рада надала дозвіл на розробку землеустрою місцевому мешканцю, але потім передумала й відмінила рішення. Через це чоловік пішов до суду.

Чим закінчились суперечки й судові тяганини – дізнавався Інформатор.

Івано-Франківський окружний адміністративний визнав протиправним та скасував рішення Верховинської селищної ради.

У матеріалах справи повідомляється, що мешканецю Верховинського району селищна рада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою.

Відтак чоловік уклав договір із ТзОВ та оплатив послуги із розробки технічної документації. Втім, згодом Верховинська селищна рада прийняла оскаржуване рішення, яким відмінила своє ж попереднє  рішення.

До теми: На Коломийщині чоловіка судитимуть за ухилення від мобілізації

Івано-Франківський адмінсуд постановив, що такі дії порушують права позивача:

«Органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов`язані з реалізацією певних суб`єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, і суб`єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення. Це є «гарантією стабільності суспільних відносин» між органами місцевого самоврядування і громадянами, породжуючи у громадян впевненість у тому, що їхнє існуюче становище не буде погіршене прийняттям більш пізнього рішення».

Рішення суду набрало законної сили.

Нагору