Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Засудили за “посилку”

У березні чоловік з Косівщини зробив незвичне замовлення з доставкою на Нову пошту – амфетамін. В день, коли він забирав посилку, його зупинили на блок-пості та під час обшуку знайшли “сюрприз”. 

Інформатор розповідає деталі з посиланням на Галичину.

22 березня 2022 року обвинувачений, маючи прямий умисел на незаконне придбання та зберігання без мети збуту психотропних речовин – амфетаміну, за допомогою засобів електронного зв’язку через месенджер “Telegram” сконтактував із невстановленою досудовим розслідуванням особою, аби придбати амфетамін. Його мали передати Новою поштою.

25 березня обвинувачений отримав пакунок у поштовому відділенні в смт. Яблунові Косівського району.

В той самий день під час перевірки документів у обвинуваченого на блокпосту, який перебував в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, виявили і вилучили поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору, яка відповідно до висновку експерта від 04.04.2022, містить психотропну речовину – амфетамін в кількості 3,2977 г, що є великим розміром (від 1,5 г до 15 г).

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні визнав повністю. Він пояснив, що того дня їхав на скутері з товаришем. Їх зупинили працівники поліції, бо вони перебували в нетверезому стані та вказану речовину, яку він зберігав у себе, вилучили. У вчиненому щиро розкаюється та просить суворо не карати.

Крім визнання вини самим обвинуваченим, його винуватість доводиться зібраними та дослідженими в судовому засіданні доказами.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2ст.309 КК України та призначити йому покарання у виді двох років позбавлення волі. В силу ст.75 КК України звільнив засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Вирок винесла суддя Марія Крилюк за участю прокурора Бойчука Т.Я.

Апеляційна скарга на вирок може бути подана до Івано-Франківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.

До теми: Ймовірно, наркотики виявили у трьох осіб у Івано-Франківську

Христина Бойчук

Нагору