Інформатор Коломия

ФК “Вікторія” підтвердила свою назву під час гри з ФК “Голосків”. Фото

25 вересня на футбольне поле вийшли команди села Голосків та Велика Кам’янка у рамках чемпіонату Коломийського району. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь ФК “Вікторія”.

Світлинами з матчу ділиться Інформатор.

Поєдинок відбувся на стадіоні села Голосків. Після першого тайму футболісти пішли на перерву з рахунком 0:0. А от у наступному – футболісти активізувалися. На 48-й хвилині гри гравець “Вікторії” Володимир Жолоб забив перший гол у матчі. І вже на 52-ій хвилині у ворота суперників полетів м’яч футболіста цієї ж команди Олега Огородничука. Майже наприкінці поєдинку ФК “Голосків” також забили гол.

Отож, команда села Велика Кам’янка з рахунком 2:1 перемогла команду з Голоскова.

Також ми писали: Коломийський футболіст зробив пропозицію своїй дівчині перед матчем. Фото