Інформатор Коломия

ГРОШІ

У Коломиї судитимуть інженера, через якого бюджет втратив 220 тис. грн

У Коломиї завершили досудове розслідування, в якому фігурантом є інженер, який підписав акти прийому монтажних робіт у амбулаторії сімейної медицини, але не перевірив, чи все заплановане було дійсно виконане.

Інформатор розповідає деталі розслідування з посиланням на обласну окружну прокуратуру.

За процесуального керівництва Коломийської окружної прокуратури було завершено досудове розслідування. Більше того, до суду скерували обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду Управління капітального будівництва в області за фактом службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України).

За даними слідства, інженер з технагляду, відповідаючи за нагляд на будівництві амбулаторії сімейної медицини в Коломийському районі, підписав акти приймання виконаних робіт, не перевіривши їх якість та обсяги.

Як з’ясувала прокуратура, на підставі цього підрядник отримав з бюджету понад 220 000 гривень за роботи з монтажу устаткування, які були внесені до документів, але фактично виконані не були.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Хочемо додати, що це вже не перший такий випадок на Прикарпатті – Чи можливо вкрасти 300 тис грн на будівництві амбулаторії

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.

Христина Бойчук

Нагору