Інформатор Коломия

Футболісти “Вікторії” обіграли суперників з Отинії

ФК “Вікторія” на виїзді переміг ФК “Отинія”. Команди зіграли у 4 турі чемпіонату Коломийського району з футболу.

Інформатор ділиться світлинами з гри.

Під час основного часу першого тайму м’яч так і не опинився у воротах жодної з команд. Але вже на додаткових хвилинах після нього гол забив гравець “Вікторії” Володимир Жолоб. Отинійці так і не змогли забити воротарю з Великої Кам’янки. Матч завершився з рахунком 0:1 на користь футбольного клубу “Вікторія”.

Гра пройшла на стадіоні у селі Отинія. А вже цієї неділі Велика Кам’янка вдома прийматиме ще одну команду. Слідкуйте за анонсами.

Зазначимо, що паралельно команди змагаються за Кубок Коломийського району з футболу. Результати матчів 1/16 Кубка району дивіться за посиланням.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.