У Коломийській громаді посилять допомогу пільговим категоріям. За таке рішення проголосував виконком. Влада міста знайшла можливість, щоб діти, які мають пільги, і поранені військові безкоштовно відвідували та оздоровлювалися у басейнах.
Інформатор, посилаючись на Коломийську міську раду, розповість детальніше, як це працюватиме. А також Ви дізнаєтеся, які документи для оформлення потрібні.
Спершу вам слід ознайомитися з переліком осіб, які мають на це право:
– діти з інвалідністю;
– діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання;
– діти віком до 16 років та дружина/чоловік загиблих (померлих), смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;
– поранені військовослужбовці, травма (поранення) яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;
– діти до 16 років осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року.
Якщо ви потрапляєте під перелік осіб, які можуть отримувати цю допомогу, то спершу потрібно подати заяву в Центр надання адміністративних послуг, площа Привокзальна, 2а/1.
Далі її розгляне відповідна комісія і якщо рішення буде позитивне, то ви отримаєте грошову допомогу, за яку і будете відвідувати басейни. Вона надаватиметься один раз у рік.
Які документи потрібні?
Під час подачі заяви з собою необхідно мати:
• копію паспорта (іншого документа, що посвідчує особу громадянина України) заявника;
• копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають:
• копію паспорта з відповідною відміткою;
• копію свідоцтва про народження дитини;
• банківські реквізити одержувача допомоги.
Відповідно до категорій також необхідні документи:
1. Для дітей з інвалідністю:
• копія індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (від 0-18 років);
• довідка від лікаря щодо відсутності протипоказань відвідування басейну;
2. Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання:
• копія рішення виконавчого комітету міської ради про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;
• копія рішення про встановлення опіки/піклування та призначення опікуном/піклувальником, прийомними батьками (батьком/матір’ю);
3. Для дітей віком до 16 років, дружині/чоловікові загиблих (померлих) смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:
• копія посвідчення (довідки) члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні АТО та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника та Захисниці України, яким надано статус відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
• копія довідки про безпосередню участь загиблої (померлої) особи згідно форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (зі змінами);
• копія свідоцтва про шлюб;
• копія свідоцтва про смерть загиблої (померлої) особи;
4. Пораненим військовослужбовцям, травма (поранення), яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:
• документ, що підтверджує захворювання (травми, поранення, контузії, каліцтва), які одержані під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;
5. Дітям до 16 років, осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:
• копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
• копія довідки про безпосередню участь особи з інвалідністю внаслідок війни згідно форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (зі змінами).
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.
Вікторія Ровенчук