Інформатор Коломия

Футболістка з Коломийщини виборола регіональний Кубок Польщі

Дві команди футболісток з Прикарпаття зійшлися у фіналі регіонального Кубка Польщі (Зона Помор’я). Надія Бойчук з Коломийщини в другому таймі забила гол, який допоміг перемогти її команді.

Повідомляє Інформатор, посилаючись на спільноту Футбольний Франківськ.

Боролися за головний трофей дублерки екстралігової “Погоні” з Тчева та ґданська “Лехія”. Честь першої команди захищає вихованка Івано-франківської ДЮСШ №3 Надія Бойчук. У складі команди з Гданська виступає вихованка ЖФК “Надвірняночка” Романа Лукач.

Дві прикарпатські футболістки з’явились на полі зі стартових хвилин. Забивши м’яч в середині другого тайму, Надія допомогла своєму футбольному клубу здобути трофей. Матч закінчився із рахунком 5:1 на користь “Погоні ІІ”.

Завдяки цьому, “Погонь ІІ” тепер зможе зіграти у Кубку Польщі серед жінок як найкраща дружина серед команд нижчих ліг. У 1-му раунді турніру команда з Тчева вийде на поле проти ФК “Беляв’янка” (Белява).

Нагадуємо, що завтра ФК “Вікторія” буде грати з ФК “Хлібичин”

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.