Інформатор Коломия

Троє коломиян здобули золото на чемпіонаті з вільної боротьби

У м. Збараж, що на Тернопільщині проходив чемпіонат України з вільної боротьби. Коломию представляли вихованці КДЮСШ і їм вдалось стати чемпіонами, здобувши золото.

Інформатор щиро вітає переможців та розповідає деталі з посиланням на допис Коломия Спортивна.

У м. Збараж на Тернопільщині з 9 по 11 листопада проходив чемпіонат України з вільної боротьби.

Тут змагалися юнаки та дівчата до 15 років у 12 вагових категоріях. У змаганнях взяли участь понад 500 учасників з 23 областей України. Кожна область привезла найсильніших своїх борців.

Коломию представляли вихованці відділення вільної боротьби Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Вони здобули три золоті медалі та стали чемпіонами у різних вагових категоріях: