Інформатор Коломия

Команда “Вікторія” завершила перше коло перемогою над ФК “Підгайчики”

13 листопада відбувся 9-й тур чемпіонату Коломийського району з футболу. Команди групи А зіграли заключний матч першого кола змагань. Футболісти “Вікторії” обіграли “Підгайчики”. Після вчорашніх ігор змінилася турнірна таблиця.

Інформатор знає результати матчів.

У неділю у футбольному поєдинку зійшлися команди з Великої Кам’янки та Підгайчиків. На 23 хвилині матчу рахунок відкрили гравці ФК “Вікторія”. Через 20 хв футболісти села Підгайчики зрівняли рахунок. Проте в другому таймі господарі забили ще два м’ячі. Матч закінчився із рахунком 3:1.

Таким чином, тепер “Вікторія” набрала 11 очок і цим показником знаходиться на 7-му місці в турнірній таблиці, випереджаючи “Підгайчики” аж на 8 очок. А от лідерами групи А стала команда з Лісної Слобідки.

Фоторепортаж з вчорашнього матчу дивіться нижче.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.