Інформатор Коломия

Матчі Чемпіонату світу-2022 на вівторок, 22 листопада

Сьогодні, 22 листопада, триває третій день Чемпіонату світу – 2022. Аж 4 матчі запланували на сьогодні. І кожен з них не залишить байдужими футбольних фанатів.

Інформатор анонсує ігри на 22 листопада.

Перший матч за сьогодні вже триває. На 10-ій хвилині Аргентина забила гол з пенальті. Пізніше, на 48 хвилині Саудівська Аравія зрівняла рахунок. А от на 54 хвилині таки випередила конкурента. Цікаво, що арбітр скасував три голи Аргентини у першому таймі. Початок гри був о 12:00.

О 15:00 стартує матч Данія – Туніс. О 18:00 розпочнеться гра Мексики та Польщі. А вже ближче до вечора, о 21:00, на футбольному полі зустрінуться  збірні Франції та Австралії.

Розклад матчів на завтра можете переглянути нижче.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com