Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Коломийська мала філармонія увійшла у ТОП-7 здобутків року Прикарпаття

Ми незламні і робимо все, аби Україна процвітала. Саме тому туризм Прикарпаття розвивався навіть в умовах війни. І одним із головних здобутків цього року є Коломийська мала філармонія.

Інформатор довідався про це з допису голови ОВА.

Сім здобутків виглядають так:

  1. Міжнародний Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях” увійшов до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.
  2. Прикарпаття приєднано до культурного маршруту Ради Європи “Шлях європейської кераміки”.
  3. Ревіталізація приміщення будівлі колишнього килимового цеху ВХО “Гуцульщина”. Створення Центру карпатської культури у Косові.
  4. Ревіталізація приміщення будівлі колишнього будинку гімнастичного товариства “Сокіл”. Створення малої філармонії у Коломиї.
  5. Схвалення першої в Україні регіональної Концепції розвитку велоінфраструктури.
  6. Найбільша серед областей кількість переможців – 12 з 28 мікропроєктів – Конкурсу місцевих ініціатив для впровадження на території Українських Карпат» у рамках реалізації ґрантового проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”.
  7. Рекордний для області туристичний збір (за 11 місяців 2022 року надходження склали 17,6 млн грн, що на 73,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року).

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору