Інформатор Коломия

ВЛАДА

Поліція зупинила богослужіння у підпільній церкві московського патріархату в Городенці

Мешканці Городенки повідомили міськраду про те, що у церкві УПЦ московського патріархату, що по вул. Володимира Великого, 63, проводяться богослужіння. Виявлилось, за цією адресою зареєстрована приватна садиба, про церкву в жодних дозволах чи документах не йдеться.

Повідомляє Інформатор за даними Городенківської міськради.

“Мережею шириться інформація, про богослужіння у церкві УПЦ МП по вулиці Володимира Великого 63 у місті Городенка, – йдеться у повідомленні міськради. – Пильні мешканці громади повідомили про цей збір вірян московського патріархату. Міська рада одразу відреагувала, викликавши правоохоронні органи. Поліція прибула на місце події та припинила невелелюдне зібрання”.

Також органи місцевого самоврядування повідомляють, що депутати Городенківської громади неодноразово на сесіях приймали рішення та зверталися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України щодо заборони релігійної організації УПЦ мп, “центр якої перебуває у країні-агресорі, послідовно і системно використовується Росією для політичного впливу на Україну та дестабілізації ситуації”.

Відтак Городенківська міська рада підготувала відповідний лист до правоохоронних органів, щодо недопущення подібних ситуацій в подальшому.

“Варто зазначити, що згідно документації по вул. Володимира Великого, 63 розташована приватна садиба, про церкву в жодних дозволах чи документах не йдеться”, – стверджують у міськраді Городенки.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору