Інформатор Коломия

ГРОШІ

На Франківщині посадовці ДСНС брали по 2000$ з абітурієнтів

Служба безпеки заблокувала схему вимагання коштів за вступ до профільного вишу, налагоджену посадовцями Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області. Коштувала така «послуга» понад 2000 доларів з однієї особи. Попит на «допомогу» фігурантів зріс після того, як працівників ДСНС звільнили від призову за мобілізацією.

Повідомляє Інформатор за даними СБУ.

До організації корупційного механізму причетні троє посадовців: заступник начальника одного з управлінь ГУ ДСНС, а також начальник одного з відділів цієї структури та посадовець Черкаського інституту пожежної безпеки.

Фігуранти систематично вимагали та отримували хабарі від мешканців Івано-Франківщини за сприяння у вступі до профільного вищого навчального закладу. Коштувала така допомога понад 2000 доларів з однієї особи.

СБУ затримала заступника начальника управління Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області «на гарячому» після одержання ним частини неправомірної вигоди від одного з абітурієнтів.

Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України – зловживання впливом.
Під час обшуків у фігурантів вилучили гроші, документи та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.
Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за цією статтею двом іншим посадовцям, причетним до корупційної схеми.
Викриття злочину проводила СБУ в Івано-Франківській області спільно зі слідчими ДБР за сприяння Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору