Інформатор Коломия

ІСТОРІЇ ГЕРОЇВ

Травматолог з Косівщини Олег Слижук із позивним “Костолом” отримав нагороду від Залужного

Олег Слижук є начальником медичної служби одного з батальйонів 102 окремої бригади Сил ТрО Івано-Франківщини. Медика нагородили почесним нагрудним знаком «Срібний хрест» Головнокомандувача ЗСУ. 

Пише Інформатор, посилаючись на Департамент охорони здоровʼя ОВА.

До лютого 2022 року Олег працював травматологом у Косівській центральній районній лікарні. Від фаху й отримав позивний “Костолом”. У перший день повномасштабного вторгнення Олег якраз чергував у лікарні.

“Тож прямо звідти, не говорячи нічого ні дружині, ні батькам, пішов до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Розумів, що лікарі завжди потрібні на передовій. Звання офіцера мав, адже закінчив військову кафедру. З того часу у лавах бригади територіальної оборони рятує життя та здоров’я побратимів”, – йдеться у дописі.

Олег працює у стабілізаційному пункті, куди доправляють поранених захисників прямо з поля бою. Уже скоро рік, як тут організована робота, цілодобово тут чергує команда — лікар, фельдшер і водій. Тут вони стабілізують бійців та передають їх на наступний рівень евакуації.

Саме завдяки командній злагодженій роботі медикам стабпункту вдалося за короткий проміжок часу стабілізувати одночасно 12 поранених.
Удома на Олега чекають дружина та 11-річний син. І хоч вони дуже сумують за чоловіком та татком, проте розуміють, що його робота вкрай потрібна на передовій.

“Ми всі разом із хлопцям з мого району прийшли в бригаду та приїхали на цей напрямок, я буквально відчуваю відповідальність за їхнє життя та здоров’я. А вони мають надію, що якщо з ними щось станеться, вони завжди можуть на мене розраховувати. Тут я себе почуваю на своєму місці. І буду поряд із побратимами до нашої Перемоги”, – розповідає Олег.

Фото: Арміяінфо

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237 

Нагору