Інформатор Коломия

СПОРТ

У Коломиї зіграли фінальні матчі чемпіонату ДЮФЛ району U-9

3 жовтня наймолодші учасники дитячо-юнацької футбольної ліги Коломийського району визначали переможця змагань.

Інформатор дізнавався деталі в голови  Коломийської районної асоціації футболу Тараса Яворського.

Змагання ДЮФЛ проводили протягом кількох місяців в чотирьох вікових групах – U-9, U-11, U-13, U-15.

Як розповів голова РАФ, чемпіонат серед дітей проводили влітку спеціально для того, щоб вони мали чим зайняти свій вільний час, не сиділи в гаджетах, а займалися спортом, розвивалися і вдосконалювали свою майстерність.

Всього участь приймали 32 команди з різних територіальних громади Коломийського та Косівського районів. Втім, дві з них було знято і чемпіонат завершували 30 команди.

Вчора на майданчику біля стадіону “Юність” відбувся заключний тур у наймолодшій віковій групі ДЮФЛ.

За результатами змагань перемогу здобула команда з Коломиї – ФК “Варатик”. Срібним призером стала косівська команда – ДЮСШ “Гірське орлятко”. А от “бронзу” вибороли ДЮСШ Снятина.

Цього та наступного тижня мають визначити переможця змагань в інших вікових категоріях.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com