Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

У лісі на Прикарпатті рятувальники розшукували жінку, яка пішла по гриби і заблукала

У лісі на Прикарпатті рятувальники розшукували жінку, яка пішла по гриби і заблукала

7 листопада у лісі на околиці села Рибне село Ямницької сільської громади на Івано-Франківщині жінка заблукала у лісі, збираючи гриби. Коли зрозуміла, що самотужки повернутися не може – звернулася по допомогу до рятувальників.

Повідомляє Інформатор за даними ДСНС області.

7 листопада в другій половині дня до рятувальників за допомогою звернулась жінка, яка втратила орієнтування збираючи гриби, в лісовому масиві села Рибне.

На щастя, зв’язок із заблукалою підтримувався і вже майже через 2 години працівники пошуково-рятувального відділення разом з кінологами знайшли жительку Івано-Франківщини.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до походів в ліс!
Перед тим як вирушити до лісу потрібно вивчити карту місцевості, або краще вирушути з тим, хто добре знає місцевість, також важливо подбати про повний заряд мобільного телефону.

Не вдягайте до лісу непримітний сіро-зелений або чорний одяг, віддайте перевагу яскравим кольорам, так заблукалого легше помітити під час пошуку. Чудово, якщо на одязі будуть смужки, що відбивають світло.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору