Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Релігійний скандал в Обертині: в парафіян “вибивають” борги?

Релігійний скандал в Обертині: в парафіян "вибивають" борги?

В соцмережі розгорівся скандал довкола церкви в селищі Обертин. Як повідомляють, парафіяльна громада на чолі з касиром записують жителів Обертина в боржники. Вірянам погрожують відмовою в проведенні релігійних обрядів, якщо вони не виплатять борг.

Пише Інформатор, посилаючись на допис на сторінці “Наш край Обертинська Територіальна Громада”.

Про незрозумілу примусову пожертву повідомила пані Ольга в соціальній мережі facebook. Жінка підозрює, що касирка Обертинської церкви Комарі М заробляє, вимагаючи віддавати на церкву нібито борги. За словами жінки, парафіян можуть “перестріти” на вулиці та нагадати їм про борг перед храмом. Десятки користувачів підтримали її в коментарях.

“На днях мене і мою дочку зустріла ця “добродійка” з запитанням і певною мірою погрозою: ви думаєте давати на церкву борг, дивіться, бо будете мати проблеми ви вже їх мали. На що я їй відповіла – буду мати дам, я недавно збирала передачу для сина який приїздив у відрядження і для його побратимів на що почула такі слова – він має зарплату, дочці сказала ти така як мама, тебе так виховали”, – пише пані Оля.

Авторка допису додає, що після оплати касирка ще й відмовилася надати касовий ордер.

“Коли помер свекор – сказали, що священник не буде ховати, бо він не сповідався в церкві і є борг. Борг у нас усіх перед Богом, платити і відповідати ми будемо перед ним, а не перед священником. Коли я все оплатила і сказала дати касовий ордер, “мені відповіли нікому не давала і тобі не дам”. А чому! Церква не приватна власність, а громади. І все має бути прозоро скільки і куди йдуть кошти”, – продовжує жінка.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору