Інформатор Коломия

Борець Андрій Джелеп з Коломийщини гідно представив Україну на міжнародному турнірі

23-річний Андрій Джелеп виборов для нашої країни першу медаль на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби. Спортсмен родом із Заболотівщини.

Ділиться Інформатор. Про таку подію повідомили у Національному олімпійському комітеті України та олімпійської команди.

Наш земляк змагався на турнірі “Zagreb Open” у Хорватії у ваговій категорії до 61 кг.

Він успішно здолав Даніеля Попова з Ізраїлю з рахунком 8:2, а також азербайжанця Нураддіна Новрузова з рахунком 10:8. Фінальна сутичка відбулася із дворазовим призером чемпіонату світу Бехбаяру Ерденебатину з Монголії. У цьому поєдинку Андрій Джелеп поступився із рахунком 2:9, відповідно здобув “срібло” та став віце-чемпіоном рейтингового турніру у своїй ваговій категорії.

Сьогодні Андрій є вихованцем Академії боротьби Прикарпаття ім.В. Федоришина та Школи вищої спортивної майстерності. Тренується спортсмен під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

А от розпочинав свою спортивну кар’єру він у Борцівському спортивному клубі “Перша ластівка” (с.Джурів) Снятинської ДЮСШ “Колос”.

Інформатор вітає спортсмена та пишається такими мешканцями Коломийщини.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com