Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Прикарпатець скоїв замах на вбивство судді | Який вирок виніс суд?

Прикарпатець скоїв замах на вбивство судді | Який вирок виніс суд?

У серпні 2020 року засуджений намагався вбити гранатою суддю одного із районних судів Прикарпаття.

Інформатор розповість деталі справи за даними Івано-Франківської обласної прокуратури.

У справі зазначається, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, а суддя був головуючим у черговій справі щодо нього. Щоб уникнути покарання – позбавлення волі на тривалий строк, відтермінувати винесення вироку та залякати інших суддів, він вирішив убити суддю.

Для цього прикарпатець прослідкував за суддею та встановив місце проживання. Вночі спільно із невстановленою особою закріпив перед гаражем судді гранату типу «Ф-1», яка повинна була вибухнути під час відкриття гаражних ролетів. Однак, вибуховий пристрій не здетонував, його виявив потерпілий і він був знешкоджений вибухотехніками.

граната

Правопорушника затримали у грудні 2021 року  і відтоді він перебував під вартою. Суд першої інстанції визнав його винним та засудив до 10 років позбавлення волі. Вирок був ухвалений 23 жовтня 2023 року Долинським районним судом.

Сторона захисту оскаржила вказаний вирок в апеляційному порядку, просила скасувати його та виправдати обвинуваченого.
Заслухавши доводи сторін, Івано-Франківський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу, а покарання, призначене судом першої інстанції, без змін.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору