Інформатор Коломия

ІСТОРІЇ ГЕРОЇВ

Коломияни назавжди попрощалися з загиблим воїном Ігорем Ганущаком

Коломияни назавжди попрощалися з загиблим воїном Ігорем Ганущаком

Герой Ігор Ганущак був командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, тричі захисник отримував поранення та 5 квітня назавжди приєднався до Небесного війська.

Інформатор щиро співчуває рідним, близьким та друзям захисника.

Воїн народився 14 травня 1966 року в Коломиї. Навчався у Коломийській ЗОШ №1, потім продовжив здобувати освіту училищі, де отримав професію столяра. Понад усе Ігор любив своїх рідних, Бога та Україну. Був учасником Помаранчевої революції та Майдану. Захисник захоплювався читанням та горами, боровся за збереження автентичності Коломиї.

З початком повномасштабної війни чоловік став на захист Батьківщини в лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, Ігор Ганущак боронив Україну у найгарячіших точках. Двічі після поранень воїн повертався на поле бою та третє стало для нього смертельним, 12 днів Герой боровся за своє життя у лікарні, та 5 квітня його серце перестало битися. У воїна залишилися донька Анастасія, брат Юрій та племінники.

10 квітня коломияни провели Героя в останню путь. Багаточисельна громада зібралася у Катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ, що на вулиці Театральній, аби віддати шану нашому захиснику. Не вистачить сліз, аби оплакати горе кожної втрати…

Після панахиди за загиблим траурна процесія вирушила цетром Коломиї до Церкви святого архистратига Михаїла.

Поховали Героя на Алеї Слави у Коломиї.

Вічна пам’ять Ігорю Ганущаку!

Нагору