Інформатор Коломия

ІСТОРІЇ ГЕРОЇВ

На Городенківщині в останню путь провели воїна Петра Гулина

Вчора, 20 квітня, мешканці села Поточище назавжди попрощалися зі своїм односельчанином, другом, та захисником Петром Гулином.

Інформатор розділяє тугу втрати рідних та близьких воїна.

Петро народився 4 червня 1991 року, проживав у селі Поточище. Під час повномасштабного вторгнення став на захист рідної Батьківщини. Та 14 квітня 2024 року він прийняв свій останній бій біля н.п. Новокалинове, Покровського району Донецької області.

Вчора, 20 квітня, у рідному селі провести мужнього сина України в останню дорогу прийшли його односельці, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, побратими, однокласники, друзі, найближчі та найрідніші люди.

“Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Захисник Петро показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні.”, – діляться на сторінці громади.

Вічна пам’ять Герою!

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору