Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Мати загиблого пілота з Королівки Наталія Тарабалка стала капеланом

Мати загиблого пілота з Королівки Наталія Тарабалка стала капеланом

Мати відомого льотчика з Коломийської громади, якого називають “Привидом Києва”, Героя України Степана Тарабалка вирішила долучитися до військових капеланів. 

Довідався Інформатор.

Наталія Тарабалка стала символом незламності цілої України. Після загибелі сина вона поринула у допомогу й зуміла об’єднати довкола себе сотні однодумців. Матір легендарного пілота заснувала реабілітаційний центр для військових та членів їхніх родин під назвою «Тепло крилатої душі» в Ценяві на Коломийщині.

Тепер пані Наталія вирішила стати військовим капеланом. Вона записала звернення до українців.

“Після загибелі сина Бог торкнувся по-особливому мого серця, допомігши пережити мені таку важку втрату і я зрозуміла, що основною опорою в цей час являється присутність Божого в житті”, – каже мати Героя України Степана Тарабалки.

Наталія Тарабалка повідомила, що прийняла рішення долучитися до діяльності військових капеланів.

“Маючи свій певний духовний досвід і отримавши певну базу знань капеланства, я хочу бути потрібною, корисною не тільки для родин, але й для військових, ветеранів. Я хочу донести дійсно важливість зараз віри в Бога і бути відкритим до спілкування з Богом, не дивлячись на наші складні обставини”, – наголошує пані Наталія.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору