Інформатор Коломия

Коломиянка Анастасія Ілюк перемогла на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу

Спортсменка з Коломиї Анастасія Ілюк стала чемпіонкою Європи у фіт-модель до 160 см.

Пише Інформатор, посилаючись на Національну федерацію бодібілдингу України.

Чемпіонат Європи з фітнесу та бодібілдингу у фіт-модель серед жінок у ростовій категорії до 160 см проходив 4 травня в іспанському місті Санта-Сусанна. Спортсменки збірної України успішно виступили на змаганнях.

Анастасія Ілюк з Коломиї стала чемпіонкою Європи, киянка Анна Гречка (тренер Максим Приходько) виборола срібло, а Ганна Урсан (тренер Максим Яблонський) з Одеси посіла п’яте місце.

“І ось коли ти стоїш на сцені з кубком і включають гімн твоєї країни – це максимально сильний момент!”, – поділилася чемпіонка на своїй сторінці в Інстаграм.

За два змагальні сезони Анастасія Ілюк здобула перемогу вже вшосте – коломиянка стала чемпіонкою світу та Європи, двічі чемпіонкою України, а також здобула Кубок Києва та титул “Міс та містер України”.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com