Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

У Ворохті, Татарові та Вороненці патрулюватимуть прикордонники

З настанням туристичного сезону прикордонники посилюють охорону кордону, зокрема на ділянках популярних туристичних місць Прикарпаття. 

Повідомяє Інформатор, покликаючись на медіа агенство АСС, яке отримало коментар від пресофіцера Чернівецького прикордонного загону.

Співробітники прикордонних загонів перевіряють документи й транспорт громадян, підстави перебування людини у прикордонних районах, а у разі відсутності документів можуть звернутися до відповідних реєстрів.

Ці перевірки пов’язані з тим, що багато правопорушників маскуютсья під туристів. Під наміром відвідати Говерлу або інші популярні місця, далі намагаютсья незаконнно перетнути державний кордон. Сьогодні, в такі села як: Ворохта, Татарів та Вороненко щодня прибуває чимало туристів з різних регіонів України, саме тому прикордонники посилюють патрулювання цього району.

Для багатьох туристів поява прикордонників на цих станціях стала певною несподіванкою, люди не зовсім адекватно сприймають появу прикордонників та їхню роботу.

Закликаємо громадян з розумінням ставитись до роботи прикордонників та  дотримуватись законодавства!

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram,  Viber та Instagram. Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – пишіть нам на пошту kl.informator@gmail.com 

Нагору