Інформатор Коломия

Прикарпатські борці здобули перемогу на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Троє спортсменів зі Снятинщини та один з Верховини зайняли перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби. А також виграли кілька особистих нагород на турнірі.

Розповідає Інформатор, посилаючись на голову Івано-Франківської ОВА.

Чемпіонат України, що відбувався в Івано-Франківську об’єднав понад 150 найсильніших борців вільного стилю з усієї країни. Прикарпаття представляли 16 спортсменів. За результатами змагань нагороди отримали:

Золоті медалі здобули Роман Гуцуляк (у ваговій категорії 57 кг) та Андрій Джелеп (вагова категорія 61 кг), які родом із Снятинщини. А також перемогу здобув мешканець Коломийщини Іван Кусяк у ваговій категорії 74 кг.

Друге місце у ваговій категорії 79 кг посів Владислав Бодоряк, який родом з Верховини.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram,  Viber та Instagram. Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – пишіть нам на пошту kl.informator@gmail.com