Навіть найкращі професійні фени із часом виходять із ладу, адже всі нагрівальні елементи мають властивість зношуватися. Як зрозуміти, що вже прийшов час замінити старий фен? Саме це про піде мова далі.
Підібрати старому приладу гідну заміну варто в надійного постачальника перукарського обладнання, який пропонує якісні фени від перевірених виробників. Одним із найбільших в Україні постачальників оригінальної техніки відомих брендів є інтернет-магазин «Цитрус».
В асортименті представлені популярні моделі фенів із гарантією від виробника. Наприклад, фен Xiaomi JIMMY з унікальною функцією іонізації або фен Dyson Supersonic із насадкою для випрямлення волосся.
Які ознаки свідчать про те, що пора шукати заміну старому фену
Незалежно від того, яким феном ви користуєтеся — бюджетним чи професійним з електронною системою керування — можна виділити 5 ознак, які свідчать про те, що він уже майже відпрацював свій ресурс.
Зниження потужності
Якщо ваш фен уже не генерує такий же сильний повітряний потік як раніше, причин може бути декілька. Коли це просто перегрівання, то достатньо приладу охолонути, і він має працювати далі. Але якщо після охолодження ситуація не покращиться, справа може бути в тому, що зносився вентиляційний чи нагрівальний елемент, або ж є проблеми із проводкою.
Складнощі з перемиканням температури
У сучасних моделях, наприклад, у фенах BaByliss, встановлена легка система регулювання швидкісного та температурного режимів. Якщо у вас з’явилися складнощі зі зміною цих режимів, це ознака того, що несправні контакти або електроніка.
Задимлення або запах горілого
Такі прояви під час роботи фену можливі через такі чинники:
- Робота фена полягає у видуванні гарячого повітря. Пил, який осідає на вентиляційній решітці, послаблює потік повітря, внаслідок чого прилад перегрівається і з’являється запах гарі.
- Перетертий дріт живлення здатен викликати електричну іскру. Від неї можуть загорітися пластмасові елементи, через що з’являється задимлення або неприємний запах.
- Пошкоджений нагрівальний елемент перегрівається під час роботи й через це розплавляються пластмасові деталі приладу. Цей процес супроводжується появою неприємного запаху.
Якою б не була причина появи характерного горілого запаху або задимлення під час роботи фену, одразу переставайте ним користуватися. Адже це може бути небезпечно.
Надмірний шум
Якщо під час роботи фен став сильно шуміти чи навіть торохкотіти, це вказує на проблеми із внутрішніми деталями. Наприклад, могли зноситися підшипники. Здебільшого прилади із такою несправністю не підлягають ремонту.
Зовнішні пошкодження
Ненадійна фіксація зовнішніх деталей, зміни в положенні перемикача, тріщини та навіть невеликі подряпини на корпусі — ці та будь-які інші зовнішні недоліки можуть свідчити про фізичне зношення приладу. Можливо, ситуацію можна виправити ремонтом. Але кращий варіант — придбати новий якісний пристрій.
ДО СЛОВА, РЕКЛАМУ НА САЙТІ ІНФОРМАТОР МОЖНА ЗАМОВИТИ ТУТ:
- Адреса редакції: м. Коломия, вул. Січових Стрільців, 23
- Телефон для зв’язку: +380 96 545 8237
- Електронна адреса: kl.informator@gmail.com