У Коломийському районі продається цегельний завод. ТзОВ “Єврокераміка” знаходиться у селищі Печеніжин. Розмір інвестицій – кошти в сумі не менше 850 000 €, що дає право на ≈50% частку в статутному фонді ТзОВ “Єврокераміка”.
♦ Прогнозований термін окупності – до 2-х років від дати запуску заводу на повну виробничу потужність.
♦ Продукти європейської якості:
- клінкерна та керамічна порожниста цегла і блоки
- єврочерепиця
- керамічних вироби.
♦ Логістика й розташування: с. Печеніжин, Коломийський район, Івано-Франківська область (до Івано-Франківська – 70 км, до залізничної колії станції Коломия – 12 км).
♦ Площі:
- Загальна площа заводу – 4,5 га. Термін оренди – до 2035 року.
- Загальна площа кар’єру – 13,6 га.
Термін ліцензії на використання надр – до 2035 року. Розвідані запаси сировини чудової якості для промислового виробництва пустотілої керамічної цегли та блоків становлять 880 тис. м куб.
♦ Унікальні можливості: є ліцензія на видобуток глини, яка діятиме до 2034 року. Але потім її можна продовжити ще на 20 років.
♦ Що пропонують інвесторам?
Партнери запрошують інвестора для спільного запуску нового виробництва клінкерної і порожнистої цегли та блоків ТзОВ “Єврокераміка”.
Інвестиції використовуватимуть здебільшого на придбання будматеріалів, ремонтно-будівельні та пуско-наладочні роботи, придбання додаткового обладнання для печі та сушок, оплату послуг інженерів та проектантів, оформлення дозволів та погоджень різних контролюючих інстанцій тощо.
♦ Звертайтесь
Тел. +380 98 302 7710, +380 50 905 4500 (Микола Михайлович) або ж пишіть листи на пошту mikola.chukur@gmail.com.
♦ Переваги “Єврокераміки”
1. Піч заводу працюватиме не на газі, ціна якого в Україні постійно зростає, а на вугіллі, торфі та стружках. Ця перевага дозволяє значно економити на витратах. Партнери володіють б/в обладнанням для розмелювання згаданої сировини і подачі її через спеціальні дозатори у піч.
2. В Івано-Франківській області на цей час немає жодного заводу, який би виготовляв клінкерну цеглу.
3. В Івано-Франківській області є значні родовища торфу, які майже не використовують і які підприємство може взяти в розробку. Загальні запаси родовищ торфу на Івано-Франківщині становлять 13324 тис. тонн, підтверджені запаси торфу – 5228 тис. тонн. Домовленості на рівні обласної державної адміністрації також є.
4. Партнери провели лабораторні дослідження торфу з одного родовища на Івано-Франківщині, які засвідчують значні економічні вигоди від використання торфу, як сировини для випалу цегли.
5. Сюди підведена вода (є власна свердловина). І про світло теж не забули. Є власний трансформатор на 630 КВт.
6. У новозбудованому цеху є іспанське обладнання фірми TEZASA. Розмір виробничого цеху – 50×24 м, висота 8 м. Тут встановили та підключили преси для виготовлення цегли та термоблоків. Але й іншого обладнання є чимало.
7. Нижче додаємо аналіз глини по пластичності. Її використовують для виготовлення цегли, черепиці, кераміки (кафеля, глиняної посуди, та вази для квітів, світильники).
8. Конкуренти і ціни. “Єврокераміка” продаватиме свою продукцію за цінами на 10% нижчими від конкурентів. Також планують обмінювати цеглу та блоки на метри квадратні у новобудовах й продавати житло. А тому збут продукції гарантований.
ДО СЛОВА, РЕКЛАМУ НА САЙТІ ІНФОРМАТОР МОЖНА ЗАМОВИТИ ТУТ:
- Адреса редакції: м. Коломия, вул. Січових Стрільців, 23
- Телефон для зв’язку: +380 96 545 8237
- Електронна адреса: kl.informator@gmail.com