У середу, 24 червня, правоохоронці оголосили розшук 17-річної мешканки Городенківщини, яка безслідно зникла після нічного відпочинку на березі річки. Дівчину знайшли в Дністрі без ознак життя.
Повідомляє Інформатор Коломия, посилаючись на поліцію області.
Мешканка села Поточище Вероніка Михальчук 23 червня близько 19:00 пішла з друзями відпочивати до водойми. Востаннє дівчина виходила на зв'язок о 02:00 ночі 24 червня. Її місцезнаходження залишалося невідомим.
До пошуку долучилися правоохоронці та небайдужі мешканці громади. На жаль, тіло дівчини знайшли в річці Дністер. Аби встановити точну причину смерті неповнолітньої, тіло направили на судово-медичну експертизу. За даним фактом правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження.