Коломия закуповує сміттєвих баків на 400 тис грн

23 червня комунальне підприємство "Полігон Екологія" розпочало закупівлю контейнерів для збору твердих побутових відходів. Вартість за 44 баки сягнула 400 тис грн.

сміттєві баки
сміттєві баки

Повідомляє Інформатор Коломия.

Комунальне підприємство "Полігон Екологія" отримаує мільйонні вливання з бюджету Коломийської громади. це все наші податки. Окрім утримання доріг та тротуарів підприємство також займається управлінням сміттєзвалищем, вивезенням та захороненням сміття з центральної частини міста, а ще котельнями та ритуальними послугами. 

Нова закупівлі "Полігону Екології" стосувалась сміттєвих конктейнерів. За 400 тис грн мають закупити 20 контейнерів на 1100 л та ще 24 - на 240 л.

Протягом 2021-2025 року "Полігон Екологія" закуповувало 212 контейнер на загальну суму близько 550 тис грн.

Поставити ці товари зголосилась столична фірма ТОВ "ЮА ПРО".

6 млн - новий сміттєвоз

та ще два старі сміттєвози за 665 тис грн та 800 тис грн. 

Відтак на збір сміття з центральної частини міста з бюджету витратили щонайменше 8,5 млн грн і це не враховуючи зарплатню працівникам, пальне та інші витрати. Раніше цю діяльність здійснювала фірма "AVE" і усі ці витрати не вимагали наших податків.

Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити