У Тлумачі з 22 по 25 червня проходив Третій відкритий всеукраїнський турнір з боксу пам’яті загиблих Героїв. Коломийські боксери успішно виступили на змаганнях.
Інформатор Коломия розповідає більше з посиланням на Коломию Спортивну.
Зокрема наша команда здобула 8 золотих та 3 бронзові нагороди.
Вітаємо спортсменів і бажаємо нових звершень у спорті!




