Сьогодні, 25 червня, у селі Михальче Городенківської громади рятувальники підіймали тіло 69-річної жінки з колодязя. Загибла знаходилася на глибині 27 метрів.
Повідомляє Інформатор Коломия, посилаючись на ДСНС області.
Тіло місцевої мешканки знаходиться на дні колодязя. Оскільки криниця мала значну глибину, для проведення робіт довелося додатково залучати фахівців відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення.

За допомогою спеціального спорядження надзвичайники підняли тіло загиблої жінки на поверхню. Після завершення аварійно-рятувальних робіт його передали працівникам поліції.

Наразі правоохоронці проводять слідчі дії та встановлюють усі обставини інциденту.