На Коломийщині рятувальники дістали тіло жінки з криниці

Сьогодні, 25 червня, у селі Михальче Городенківської громади рятувальники підіймали тіло 69-річної жінки з колодязя. Загибла знаходилася на глибині 27 метрів.

На Коломийщині рятувальники дістали тіло жінки з криниці
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Повідомляє Інформатор Коломия, посилаючись на ДСНС області

Тіло місцевої мешканки знаходиться на дні колодязя. Оскільки криниця мала значну глибину, для проведення робіт довелося додатково залучати фахівців відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

За допомогою спеціального спорядження надзвичайники підняли тіло загиблої жінки на поверхню. Після завершення аварійно-рятувальних робіт його передали працівникам поліції.

Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Наразі правоохоронці проводять слідчі дії та встановлюють усі обставини інциденту. 

Читайте нас у Facebook

Image
Завжди оперативні новини Коломиї. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити