Увечері, 27 червня, відпочинок біля Дністра поблизу села Городниця обернувся трагедією — під водою зник 17-річний хлопець. Наразі до масштабної пошукової операції на Коломийщині залучили водолазів, кінологів та дрони, проте юнака досі не знайшли.
Повідомляє Інформатор Коломия, посилаючись на ДСНС області.
Як стало відомо, юнак зник під водою неподалік села Городниця Городенківської громади. Надзвичайники розгорнули пошукову операцію та розпочали візуальне обстеження річки. Аби контролювати рух води, за пів кілометра нижче за течією рятувальники спільно з небайдужими місцевими жителями облаштували на мілині спеціальний спостережний пост.
Фахівці вже обстежили дроном 2,5 кілометра поверхні Дністра, водолази перевірили понад 3000 квадратних метрів дна, а надзвичайники спільно з поліцією та громадою прочесали пів кілометра берегової лінії нижче за течією. Пошуково-рятувальні роботи тривають.





