На Прикарпатті правоохоронці викрили організовану групу, яку підозрюють у незаконному продажі корисних копалин, видобутих на території Надвірнянського району. За попередніми підрахунками, внаслідок цього держава зазнала збитків на понад 4,5 мільйона гривень.
Розповідає Інформатор Коломия посилаючись на допис прокуратури.
Слідство встановило, що до махінацій причетні колишній виконувач обов’язків директора підприємства "Облавтодор", двоє працівників підприємства та керівник приватної фірми.
За даними правоохоронців, державне підприємство мало спеціальний дозвіл на видобуток корисних копалин на Надвірнянщині. Надалі сировину через укладені господарські угоди продавали приватній компанії за цінами, що були суттєво нижчими від ринкових.
Упродовж вересня 2023 року — березня 2024 року було реалізовано понад 25 тисяч тонн пісковику на суму 4,5 мільйона гривень. Після цього приватне підприємство переробляло його на щебінь різних фракцій та збувало вже за ринковою вартістю.
19 червня фігурантам повідомили про підозру у заволодінні майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.
Наразі суд уже визначив для підозрюваних запобіжні заходи:
