Коломиянин Ярослав Міляр доєднався до лав ЗСУ ще у 2020 році. Воїн брав безпосередню участь у бойових діях оперативного угруповання військ «Харків». Загинув 23 червня 2022 року.
Інформатор Коломия пригадує історію загиблого захисника.
Ярослав народився 19 травня 1970 року в м. Коломия. Здобував освіту в Коломийській школі №1 імені Василя Стефаника, згодом вступив до Коломийського технікуму механічної обробки деревини, який закінчив у 1989 році і здобув кваліфікацію техніка-механіка. Проходив строкову службу в Ставропольському краї й після демобілізації працював на станції Коломия Львівської залізниці, черговим станції. Паралельно Ярослав навчався в Дніпропетровському інституті інженерів транспорту, який закінчив у 1997 році.
В 1999 році захисник одружився, а вже у 2000 році у нього народилася дочка Софія.
В 2002 році переїхав жити і працювати в м. Дніпропетровськ, де працював на Придніпровській залізниці директором виробничого центру (типографія).
В 2009 році Ярослав одружився вдруге, в шлюбі з дружиною Наталею народилося двоє діток – син Богдан в 2010 році та дочка Поліна в 2015 році.
В 2020 році доєднався до лав Збройних Сил України по контракту, учасник бойових дій, старший сержант, проходив службу у 133-му окремому батальйоні охорони і обслуговування м. Дніпро.
23 червня 2022 року під час виконання бойового завдання загинув в с. Бражківка Ізюмського району Харківській області.
У нього залишились мати, брат, дружина, діти.

Вічна пам'ять воїну...