Останній дзвоник: сльози, усмішки і прощання з дитинством у Коломийському ліцеї №1
Ще одна школа у Коломиї 30 травня відпустила своїх випускників у доросле життя. У Коломийському ліцеї №1 ім. Василя Стефаника пролунав останній дзвінок.
На коломиян та гостей міста чекають не лише щоденні мистецькі й патріотичні табори для молоді, а й концерти у філармонії, театралізовані дійства та спортивні турніри.