Отруйну змію зустріли неподалік Коломиї

Сезон активності плазунів в Україні зараз активно триває. У червні вони часто гріються на сонці й вилазять у пошуку їжі, тож можуть зустрічатися людям під час прогулянок. Нещодавно у мережі один з користувачів поділився світлинами змії, яку "спіймав" у кадр в селі Шепарівці.

Отруйну змію зустріли неподалік Коломиї

Розповідає Інформатор Коломия з посиланням на допис у групі Жаби, ящірки та змії.

Як зазначили у коментарях, плазун, ймовірно, виявився гадюкою звичайною. Це отруйний вид, який нерідко можна зустріти на наших теренах.

Втім, пам’ятаємо, що смертельно отруйних змій в Україні немає. Від укусу гадюки померти дуже складно, хоча сам укус досить болісний та з неприємними наслідками.

Якщо вас вкусила змія потрібно:

  • викликати швидку або повідомити родичів чи знайомих, де ви перебуваєте та що трапилося, щоб вони викликали медичну допомогу.
  • багато пити рідини, щоб отрута виводилася з організму та розбавлялася.
  • не панікувати та якомога менше рухатися, щоб отрута не розносилася тілом.
  • прийняти протигістамінні препарати, особливо якщо не впевнені, що не маєте алергії.

Читайте нас у Facebook

Image
Завжди оперативні новини Коломиї. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити