П'ятеро ліцеїстів з Коломиї склали НМТ на 200 балів

Іспити - це завжди складний та тривожний час у життя кожного школяра. Цьогоріч попри всі складнощі 5 учнів коломийських ліцеїв змогли скласти один з предметів НМТ на 200 балів.

П'ятеро ліцеїстів з Коломиї склали НМТ на 200 балів

Інформатор Коломия вітає випускників з крутим результатом й бажає успішного вступу в омріяний виш.

Зокрема, відмінний результат показали:

  • учень Коломийського ліцею №9 Тимофій Вовчук. Англійська мова;
  • випускниця Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка Божена Костюк. Українська література;
  • одинадцятикласниця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Владислава Матковська. Англійська мова;
  • випускник Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Віталій Тимків. Англійська мова;
  • учениця Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського Анастасія Шукайлик. Математика.

Читайте нас у Facebook

Image
Завжди оперативні новини Коломиї. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити