Іспити - це завжди складний та тривожний час у життя кожного школяра. Цьогоріч попри всі складнощі 5 учнів коломийських ліцеїв змогли скласти один з предметів НМТ на 200 балів.
Інформатор Коломия вітає випускників з крутим результатом й бажає успішного вступу в омріяний виш.
Зокрема, відмінний результат показали: