У Надвірній мають ще один привід для гордості. Випускники ліцею "Престиж" показали високі результати на НМТ 2026 року.
Розповідає Інформатор Коломия посилаючись на допис очільника громади.
Цьогоріч п’ятеро учнів здобули максимальні 200 балів з окремих предметів. Найкращі результати показали:
Також у ліцеї ще загалом 19 випускників, які отримали на НМТ 190 балів і більше.
Такі результати стали підтвердженням наполегливої праці учнів, професійної роботи педагогів та підтримки батьків.