П’ятеро випускників ліцею у Надвірній склали НМТ на 200 балів

У Надвірній мають ще один привід для гордості. Випускники ліцею "Престиж" показали високі результати на НМТ 2026 року.

П’ятеро випускників ліцею у Надвірній склали НМТ на 200 балів

Розповідає Інформатор Коломия посилаючись на допис очільника громади.

Цьогоріч п’ятеро учнів здобули максимальні 200 балів з окремих предметів. Найкращі результати показали:

  • Максим Семчук — з математики та історії України;
  • Павло Максімко — з математики;
  • Марта Лук’яненко — з української мови;
  • Софія Зеленіна — з англійської мови;
  • Соломія Семенишин — з української літератури.

Також у ліцеї ще загалом 19 випускників, які отримали на НМТ 190 балів і більше.
Такі результати стали підтвердженням наполегливої праці учнів, професійної роботи педагогів та підтримки батьків. 

Слідкуйте за нами в Instagram

Image
Коломия в Інстаграм. Цікаві новини, відео та світлини. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити