Перемога! Дерева на вул. Шухевича не лише не зрізатимуть, але й досадять

На рахунку коломиян, які відбороли у лісорубів зелені насадження, ще 12 дерев.

вул. Шухевича в Коломиї
вул. Шухевича в Коломиї

Інформатор розповість деталі.

У ході ремонту вул. Шухевича на ділянці від перехрестя з вул. Валова до бульвару Лесі Українки комунальники задумали зрізати 12 древ, тобто усі зелені насадження, що лишились після забудовників. 

Після публікацій Інформатора коломияни з обуренням висловили готовність піти до мерії, аби направити владу з хибного шляху на дорогу мудрих рішень. 

Відтак у ратуші врешті передумали зрізати дерева. Ба більше! Ще 4 дерева збираються досадити у районі магазину "Соломон". 

Тепер коломияни можуть сміливо заявити, що у боротьбі за дерева коломияни перемогли. Добре, аби й війна з корупцією увінчалась успіхом.

Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити