На рахунку коломиян, які відбороли у лісорубів зелені насадження, ще 12 дерев.
Інформатор розповість деталі.
У ході ремонту вул. Шухевича на ділянці від перехрестя з вул. Валова до бульвару Лесі Українки комунальники задумали зрізати 12 древ, тобто усі зелені насадження, що лишились після забудовників.
Після публікацій Інформатора коломияни з обуренням висловили готовність піти до мерії, аби направити владу з хибного шляху на дорогу мудрих рішень.
Відтак у ратуші врешті передумали зрізати дерева. Ба більше! Ще 4 дерева збираються досадити у районі магазину "Соломон".
Тепер коломияни можуть сміливо заявити, що у боротьбі за дерева коломияни перемогли. Добре, аби й війна з корупцією увінчалась успіхом.