Снятинщина у скорботі - на війні обірвалося життя захисника Василя Горбуля.
Скорботну звістку повідомила Снятинська міська рада, із сумом пише Інформатор.
Солдат Горбуль Василь Михайлович, 1972 року народження, проживав у селі Завалля. Захищаючи Україну, загинув під час бойових дій в Харківській області. Його життя обірвалося 30 квітня 2026 року.
Оновлено
Сьогодні, 14 травня, відбудеться зустріч скорботного кортежу Василя Горбуля. Орієнтовно о 10:30-10:40 від Снятинської багатопрофільної лікарні вирушать об'єднані кортежі двох захисників - Василя Горбуля та Миколи Никифорука. Вони прямуватимуть до центру міста Снятин (до поліції), далі назад до кільця на с. Хутір-Будилів.
У с. Хутір-Будилів кортеж з тілом Василя Горбуля прямуватиме до його рідної домівки у с. Завалля.
Кортеж із тілом Миколи Никифорука прямуватиме до батьківської домівки в с. Новоселиця.
Жителів Снятина та сіл громади просять вийти на вулиці та гідно зустріти скорботні кортежі.
Вічна пам'ять і шана... Щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати...